A.M.C. "The Skymasters"

Nieuwerkerk aan den IJssel

Home > Competitie > Uitslagen Competitie 2019

Uitslagen

  • Zomerrit
  • Natuurrit
  • Paasrit
  • Lenterit
  • Sportklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Casper Bottemanne Jaap Spaargaren 146
    2 Laura Rijneveld Matthijs Alderliesten 150
    3 Piet Dubbeldam Hans Keuning 160
    4 Joop Winkel Gerard van Leersum 185

    Terug naar boven

    Toerklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Henk Schopping Classien Schopping 178
    2 Sjirk Attema Stephan Zuidam 180
    3 Joke Klijnjan Els van Rossen 191
    4 Ad Hazenberg Janneke Bakker 201
    5 Judith van Wijk Mariska Vermeulen 311
    6 Jantine Veenstra Raphaelle Engelsberg 345
    7 Matthijs Ringeling Carl Schiebroek 366
    8 Martin de Bes Cora Bos 370
    9 Wesley van Schaik Ivo van den Berg 406

    Terug naar boven


    Sportklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Joop Winkel Gerard van Leersum 66
    2 Bertus van der Horst Martin den Dunnen 69
    3 Casper Bottemanne Jaap Spaargaren 180
    4 Piet Dubbeldam Hans Keuning 193
    5 Frits Veringmeier Peter de Bakker 276

    Terug naar boven

    Toerklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Ad Hazenberg Janneke Bakker 129
    2 Joke Klijnjan Els van Rossen 165
    3 Joop v d Gronden 293
    4 Stephan Zuidam Janka Attema 317
    5 Matthijs Ringeling Roel Hoogeveen 331
    6 Wendy du Prie Xandra du Prie 337
    7 Wilmy Alderliesten Ineke Bos 402

    Terug naar boven


    Sportklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Bertus van der Horst Martin den Dunnen 17
    2 Joop Winkel Gerard van Leersum 108
    3 Laura Rijneveld Matthijs Alderliesten 122
    4 Adri Brundel Rob van Gijn 312

    Terug naar boven

    Toerklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Joke Klijnjan Els van Rossen 181
    2 Wendy du Prie Xandra du Prie 235
    3 Ad Hazenberg Janneke Bakker 244
    4 Hans Held Peter Franke 349
    5 Arie van der Laan Peter van der Laarse 357
    6 Sjirk Attema sr. Stephan Zuidam 362
    7 Henk Schopping Clasien Schopping 387
    8 Joop van Gronden (solo) 424
    9 Martine de Bes Annick Kofflard 445

    Terug naar boven


    Sportklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Casper Bottemanne Jaap Spaargaren 103
    2 Bertus van der Horst Martin den Dunnen 110
    3 Laura Rijneveld Matthijs Alderliesten 160
    4 Piet Dubbeldam Hans Keuning 285
    5 Antoine Baert Marjan Christaans 343
    6 Egbert Wille Ludo Baert 424

    Terug naar boven

    Toerklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Ad Hazenberg Janneke Bakker 220
    2 Joke Klijnjan Els van Rossen 250
    3 Arthur Hol Constance Stuurman 304
    4 Sjirk Attema sr. Stephan Zuidam 308
    5 Arie van der Laan Peter van der Laarse 345
    6 Annick Kofflard Martine de Bes 373
    7 Piet de Visser Piet de Visser 386

    Terug naar boven