a>

A.M.C. "The Skymasters"

Nieuwerkerk aan den IJssel

Home > Competitie > Uitslagen > Historische uitslagen en standen > Uitslagen Competitie 2004

Uitslagen Competitie 2004


A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 L.P. Steenvoorden P.H. Muller 348  
2 J.C. Winkel E. van Rossen 369  
3 A. Hazenberg   389  
4 D.C. Meyerink R. de Nijs 392  

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 S. Attema Jr. W. Verhoeven 254  
2 A. Meij Q. Spijker 301  
3 S. Attema Sr. W. van der Bas 362  
4 P.P. de Bruin J. de Bruin 380  
5 B. Nap W. van Doorn 402  
6 J. Klijnjan E. Vette 445  

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 C.J. van Zelst M. van Tol 416 Ritverslag

Terug naar boven

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten Klasse Punten Team
1 L.P. Steenvoorden P.H. Muller 116 S 100 Rijnland 1
2 J. Spaargaren C. Bottemanne 119 S 99 Rijnland 1
3 B. van der Horst   160 S 98 Vianen 1
4 G. Kreukniet M. van Es 172 S 97 Vianen 1
5 J. Winkel A. Hazenberg 181 S 96 Skymasters 1
6 J. Kreukniet M. van Es 185 S 95 Vianen 1
7 S. Attema Sr. A. van Doorn 189 S 94 Skymasters 1
8 J. van Keulen B. de Jong 195 S 93 Vianen 1
9 H. van Dijk H. van Dijk 197 T 100 Vianen 2
10 E. Sleicher H. Abma 210 S 92 Vianen 1
11 B. Muilwijk W. Heppe 224 S 91 Rijnland 1
12 W. Hoenstok A. Vielvoye 322 T 99 Vianen 2
13 B. Postma D. Postma 347 T 98 Rijnland 1
14 P. Bakker J. van Gijzen 351 T 97 Skymasters 1
15 P. de Bruin J. de Bruin 356 T 96 Skymasters 1
16 B. van der Linde B. van der Linde 382 T 95 Vianen 2
17 P. Harkes B. van Veen 392 T 94 Rijnland 1
18 C. Sneyers G. Sneyers 403 T 93 Vianen 2
Team Punten Punten Punten totaal
MABC Vianen 98 97 95 290
MAC Rijnland 100 99 90 289
AMC The Skymasters 96 94 86 276
MABC Vianen 2 92 89 85 266

Terug naar boven

Geen gegevens beschikbaar

Ritverslag (klasse B)

Ritverslag (klasse C)



Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 J. Spaargaren C. Bottemanne 209  
2 B. van der Horst   210  
3 A. van Doorn   230  
4 G. Kreukniet M. den Dunnen 237  
5 J.C. van Keulen B.F. de Jong 249  
6 W. Heppe B. Muilwijk 306  
7 D.C. Meijerink R. de Nijs 359  
8 J. Kraayeveld T. Breedveld 424  

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 B. Nap W. van Doorn 288 Ritverslag
2 P. de Bakker J.S. de Bakker 329  
3 L. Steenvoorden P. Müller 334  
4 P.P. de Bruin H. de Bruin 361  
5 W. Hoenstok A. Vielvoye 382  
6 B. Postma D. Postma 383  
7 S. Attema W.C. van der Bas 406  
8 J. Klijnjan E. Vette 413  
9 B.T.M. van de Linden H.M. van de Linden 434  

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 R.A. de Boer T.M. de Boer-Murk 421  
2 H. Traas P. van de Ree 492  
3 C.J. van Zelst M. van Tol 499  
4 M. Ottespeer M. van de Arend 582  

Terug naar boven

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten Klasse Punten Team
1 J. Spaargaren C. Bottemanne 209 S 100 Rijnland 1
2 B. v.d. Horst   210 S 99 Vianen 1
3 A. van Doorn   230 S 98 Skymasters 2
4 G. Kreukniet M. den Dunnen 237 S 97 Vianen 1
5 J. van Keulen B. de Jong 249 S 96 Vianen 1
6 B. Nap W. van Doorn 288 T 100 Skymasters 2
7 W. Heppe B. Muilwijk 306 S 95 Rijnland 1
8 P. de Bakker J. de Bakker 329 T 99  
9 L. Steenvoorden P. Muller 334 S 94 Rijnland 1
10 D. Meijerink R. de Nijs 359 S 93 Skymasters 1
11 P. de Bruin J. de Bruin 361 T 98 Skymasters 1
12 W. Hoenstok A. Vielvoye 382 T 97 Rijnland 1
13 B. Postma D. Postma 383 T 96 Rijnland 1
14 S. Attema Sr. W.C. van der Bras 406 S 92 Skymasters 1
15 J. Klijnjan E. Vette 413 T 95 Skymasters 1
16 R. de Boer T. de Boer 421 T 94 Skymasters 2
17 J. Kraayeveld T. Breedveld 424 S 91 Vianen 1
18 B. v.d. Linde H. v.d. Linde 434 T 93 Vianen 1
19 H. Traas P. van de Ree 492 T 92 Skymasters 2
20 C. van Zelst M. van Tol 499 T 91 Skymasters 2
21 M. Ottespeer M. van Arend 582 T 90 Skymasters 2
Team Punten Punten Punten totaal
MABC Vianen 99 97 96 292
MAC Rijnland 100 94 92 286
AMC The Skymasters I 98 91 90 279
AMC The Skymasters II 95 85 82 262

Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 R. de Nijs J. de Nijs 29  
2 D.C. Meijerink E.M. de Nijs - Meijerink 82  
3 G. van Leersum C. van Leersum 110  
4 M. den Dunnen   111  
5 A. Hazenberg J. Bakker - de Wit 116  

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 B. Nap W. van Doorn 80  
2 R.J.W.M. Verhagen J.R. Malca 90  
3 A. Meij Q. Spijker 127  
4 E.R. de Jong H.G. Buitenhuis 136  
5 S. Attema Jr. S. Höcker 150  
6 J. de Bruin H. de Bruin - v.d. Stelt 182  

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 R.A. Boer T.M. Boer - Murk 109  
2 H.M. Traas P. v.d. Ree 127  
3 I.C.F. Manssen L.E. Bax 195  
4 C.J. van Zelst M. van Tol 211  

Terug naar boven

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten Klasse Punten Team
1 M. den Dunnen   260 A 100 Vianen
2 B. Muilwijk W. Heppe 326 A 99 Rijnland I
3 J. van Keulen B. de Jong 327 A 98 Vianen
4 P. de Bruin J. de Bruin 327 B 100 Skymasters
5 S. Attema Sr. A. van Doorn 327 A 98 Skymasters
6 A. Hazenberg H. Boer 331 A 96 Skymasters
7 E. Sleicher H. Abma 370 A 95 Vianen
8 E. Hazenberg C. v. Aardam 407 B 99  
9 L. Steenvoorden P. Muller 409 A 94 Rijnland I
10 R. Karsemeijer Q. Spijker 415 B 98 Rijnland I
11 C. Versteeg B. v.d. Heuvel 435 B 97 Rijnland II
12 P. Harkes B. v. Veen 454 B 96 Rijnland II
13 A. Meij H. Wisse 478 B 95 Skymasters
14 P. de Bakker C. van Gijzen 492 B 94  
15 G. v.d. Heuvel J. v.d. Heuvel 493 B 93 Rijnland II
16 I. Manse L. Bax 507 B 92 Skymasters
17 W. Hoenstok A. Vielvoye 539 B 91 Rijnland I
Team Punten Punten Punten totaal
MABC Vianen 100 98 94 292
AMC The Skymasters 98 98 95 291
MAC Rijnland I 99 92 91 282
MAC Rijnland II 90 89 86 265

Ritverslag OPK Alphen a/d/ Rijn


Terug naar boven


Toelichting Cyclaamrit 2004

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 M van Dunnen T. de Held 181  
2 A. van Doorn E.R. de Jong 210  

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 S. Attema Sr. W.C. van der Bas 180  
2 J. Klijnjan A. Klijnjan - Spek 240  
3 B. Nap W. van Doorn 270  
4 E.R. Neumann P.R. Neumann 287  
5 P.P. de Bruin J. de Bruin 338  

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 I. Manssen E. Bax 252  
2 H.M. Traas P. v.d. Ree 314  

Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 A. Hazenberg J. Bakker - de Wit 247  
2 J.C. Winkel P. van Reeuwijk 259  
3 D.C. Meijerink R. de Nijs 378  

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 S. Attema Jr. S. Höcker 128  
2 S. Attema Sr. W.C. van der Bas 166  
3 J. Klijnjan E. Vette 191  
4 P.P. de Bruin J. de Bruin 213  
5 B. Nap W. van Doorn 244  
6 A. Meij Q. Spijker 289  
7 E.R. de Jong H.G. Buitenhuis 323  
8 E.R. Neumann P.R. Neumann 333  

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 I.P. van der Zwan R.P. de Rooij 278 Ritverslag

Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 J. Spaargaren C. Bottemanne 21  
2 J.C. Winkel E. van Rossen 71  
3 A. Hazenberg J. Bakker - de Wit 74  
4 D.C. Meijerink R. de Nijs 199  

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 S. Attema Sr. W.C. van der Bas 120 Ritverslag
2 A. Meij Q. Spijker 155  
3 P.P. de Bruin J. de Bruin 202  
4 B. Nap W. van Doorn 243  
5 J. Klijnjan E. Vette 270  
6 E.R. Neumann P.R. Neumann 278  

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 I. Manssen E. Bax 274  
2 C.J. van Zelst M. van Tol 334  

Terug naar boven

Positie Sportklasse Equipe I Equipe II Totaal
1 Bingoteam 1 658 603 1261
2 The Oude Rakkers 832 614 1446
3 B, B, B en R 690 780 1470
4 Bingoteam 3 829 659 1488
5 Delfiaantjes 809 694 1503
6 Bingoteam 5 809 741 1550
7 Klavertje 4 863 712 1575
8 Bingoteam 4 721 864 1585
9 The Skymasters 1 855 735 1590
10 Bingoteam 2 933 848 1781
11 The Muputs 941 890 1831
12 Hat gaat gebeuren 860 1008 1868
13 MAC Rijnland 1 983 896 1879
14 Maccers 1028 958 1986

Terug naar boven

Positie Tourklasse Equipe I Equipe II Totaal
1 The Skymasters 2 854 747 1601
2 The Puzzelaars 867 881 1748
3 The Skymasters 3 1000 818 1818
4 MAC Rijnland 2 991 952 1943
5 Victoriaantjes 1 988 997 1985

Terug naar boven

Sportklasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Rood Wit Blauw Totaal
1 H.J. Hazeleger J. Hazeleger 180 151 327 658
  B. v.d. Horst A. v.d. Horst 240 128 235 603
2 H. Telkamp S. Sleutjes 151 274 407 832
  P. Loeffen M. Oerlemans 182 215 217 614
3 A.W. Blokker A.S. Blokker 210 210 270 690
  W. Rappange R. de Beer 180 300 300 780
4 R. Belfi A. van Weerder 215 270 344 829
  G. Reugebrink A. Reugebrink 214 191 254 659
5 H. Bakker A.M. van Rijn 210 180 419 809
  A. Roos E.M. Eekhof 210 180 304 694
6 H.J. Cortumme L. Kolkman 224 285 300 809
  A. Hup J. Hup 198 255 291 741
7 H. Vrielink H. Schuring 231 244 388 863
  F. Slotboom H. Slotboom 169 225 318 712
8 J. Klopman E. Hup - Klopman 214 274 233 721
  L. Marskamp D. Marskamp 244 309 311 864
9 J.C. Winkel A. Hazenberg 270 210 375 855
  S. Attema Sr. T. van Doorn 270 180 285 735
10 G. de Zwaan J. de Zwaan 184 307 442 933
  G.J. v.d. Put L. v.d. Put 184 345 319 848
11 R. Putts B. Munsters 213 330 398 941
  J. Munsters J. Puts 213 366 311 890
12 H. Koenraad J. Koenraad 240 283 337 860
  H. de Beer N. de Beer 270 421 317 1008
13 J. Spaargaren C. Bottemanne 277 401 305 983
  W. Heppe B. Muilwijk 333 286 307 896
14 H. van Zessen P. Dubbeldam 351 270 407 1028
  H. Keuning A. Vielvoye 351 294 313 958

Terug naar boven

Tourklasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Rood Wit Blauw Totaal
1 S. Attema Jr. S. Höcker 194 300 360 854
  H. de Bruin P.P. de Bruin 193 244 310 747
2 P. v.d. Kieboom R. v.d. Kieboom 304 272 291 867
  H. v.d. Heijden H. v.d. Heijden 304 279 298 881
3 E.R. de Jong H. Voskuil 209 394 397 1000
  Q. Spijker A. Meij 119 345 353 818
4 L. Steenvoorden P. Muller 301 339 351 991
  B. Postma D. Postma 300 352 300 952
5 J.P. Barnhoorn R. Barnhoorn 275 339 374 988
  N. Engelhart M.E. Barnhoorn 300 367 330 997

Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 A. van Doorn W. v.d. Bas 90  
2 P. van Reeuwijk E. van Rossen 210  
3 J. Spaargaren C. Bottemanne 326  
4 A. Hazenberg J. Bakker - de Wit 336  

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 P.P. de Bruin J. de Bruin 178  
2 J. Klijnjan E. Vette 250  
3 A. Meij Q. Spijker 337  
4 E.R. de Jong H.G. Buitenhuis 342  
5 P.R. Neumann E.R. Neumann 362  

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 H.M. Traas P. v.d. Ree 345  

Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 M. van Dunnen   120  
2 J. Spaargaren C. Bottemanne 121  
3 D.C. Meijerink J. van Doorn 150  
4 A. van Doorn J. van Doorn 180  
5 P. van Reeuwijk E. van Rossen 243  

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 A. Meij Q. Spijker 111  
2 P.P. de Bruin J. de Bruin 150  
3 S. Attema Jr. S. Höcker 155  
4 B. Nap W. van Doorn 180  
5 S. Attema Sr. W.C. v.d. Bas 210  
6 J. Klijnjan E. Vette 210  
7 E.R. de Jong H.G. Buitenhuis 222  
8 R. Verhagen   380  

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Punten Informatie
1 C. Boll L. Steenvoorden 175  
2 R.A. Boer M.T. Boer 247  
3 A. van Herk P. van Herk 280  
4 E.P. Hazenberg C. van Aardam 316  
5 A.A. Boer T.M. Boer - Murk 333  
6 C.J. van Zelst M. van Tol 440  

Terug naar boven