>

A.M.C. "The Skymasters"

Nieuwerkerk aan den IJssel

Home > Competitie > Uitslagen > Historische uitslagen en standen > Uitslagen Competitie 2006

Voor de uitslagen en stand in het OPK West 2006 wordt verwezen naar de website van OPK West.


Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 M. den Dunnen   105
2 T. v. Doorn J. v. Doorn 108
3 A. Hazenberg   112
4 D.C. Meijerink R. de Nijs 184
5 J. Winkel D. Winkel 187

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 S. Attema Jr. S. Höcker 160
2 B. Nap W. v. Doorn 165
3 E.R. de Jong W.M. Voskuil 189
4 J. Klijnjan E. Vette 289
5 R. Verhagen J. Elshoff 349
6 S. Attema S. Zuidam 364
7 P. v. Reeuwijk E. v. Rossem 390

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 A.A. Boer R.A. Boer 363

Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 T. v. Doorn J. v. Doorn 36
2 M. den Dunnen B. v.d. Horst 74
3 A. Meij Q. Spijker 119
4 J.C. Winkel J. Bakker-de Wit 217

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 S. Attema Jr. S. Höcker 242
2 P.v. Reeuwijk E. v. Rossem 256
3 E.R. de Jong H.G. Buitenhuis 321
4 G. v. Leersum S.C. Zuidam 370
5 J. Klijnjan E. Vette 374
6 S. Attema W.C. v.d. Bas 390
7 R. Verhagen J. Elshoff 404
8 H.M. Traas P. v.d. Ree 281

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 R. Massa G. van Schie 368
2 W.C. Olie A.T. Olie 378

Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 J. Spaargaren M. den Dunnen 113
2 A. van Doorn E.R. de Jong 122
3 A. Meij Q. Spijker 153
4 D.C. Meijerink R. de Nijs 210
5 A. Hazenberg J. Bakker-de Wit 210

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 R.J.W.M. Verhagen J. Elshoff 212
2 J. Klijnjan E. Vette 270
3 H.M. Traas P. v.d. Ree 293
4 S. Attema Jr. S. Höcker 302
5 S. Attema Sr. E. van Rossen 360

Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 J. Spaargaren C. Bottemanne 82
2 A. Meij Q. Spijker 116
3 A. van Doorn Jeanine van Doorn 120
4 B. v.d. Horst M. den Dunnen 132
5 A. Hazenberg J. Bakker-de Wit 180

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 L.P. Steenvoorden P.H. Muller 146
2 J. Klijnjan E. Vette 156
3 H.M. Traas P. v.d. Ree 192
4 S. Attema Jr. S. Höcker 216
5 E.R. de Jong H.G. Buitenhuis 262
6 B. Nap W. van Doorn 270
7 S. Attema Sr. W. v.d. Bas 271
8 R.J.W.M. Verhagen J. Elshoff 281

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 Rob Massa Gerda van Schie 302
2 S.C. Zuidam M.D. Zuidam 417

Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 B. v.d. Horst M. van Dunnen 232
2 A. Meij Q. Spijker 264
3 A. Hazenberg J. Bakker-de Wit 277
4 P. Dubbeldam M. Dubbeldam 284
5 D.C. Meijerink R. de Nijs 407
6 C. Bottemanne D. Winkel 443

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 R.J.W.M. Verhagen J. Elshoff 335
2 S. Attema Sr. W. v.d. Bas 373
3 J. Klijnjan E. Vette 383
4 A.A. Boer G. v. Leersum 397
5 H.M. Traas P. v.d. Ree 439

Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 B. v.d. Horst M. den Dunnen 144
2 A. Hazenberg J. Bakker - de Wit 187
3 P. Dubbeldam M. Dubbeldam 189
4 J. Spaargaren C. Bottemanne 197
5 J. Winkel D. Winkel 212
6 D.C. Meijerink B. de Nijs 307
7 A. Meij B. Meij 325

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 S. Höcker S. Attema Jr. 127
2 R. Verhagen J. Elshof 233
3 B. Nap W. van Doorn 245
4 S. Attema W. v.d. Bas 300
5 J. Klijnjan E. van Rossen 305

Terug naar boven

A-Klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 B. v.d. Horst M. den Dunnen 242
2 W. Heppe B. Muilwijk 294
3 J.C. Winkel E. van Rossen 312
4 J. Spaargaren C. Bottemanne 317
5 J.C. van Keulen B. de Jong 348
6 D.C. Meijerink R. de Nijs 399
7 A. Hazenberg J. Bakker-de Wit 416

Terug naar boven

B-Klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 S. Attema W. v.d. Bas 309
2 S. Attema Jr. S. Höcker 340
3 B. Nap W. v. Doorn 360
4 L. Steenvoorden P. Muller 372
5 B. Postma D. Postma 374
6 J. Klijnjan E. Vette 445
7 P. de Bakker A.J. de Bakker 578

Terug naar boven

C-Klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 R.A. Boer S. Bakker 411
2 K. Driesen E. en I. Driesen 490
3 A.A. Boer M.T. Boer 548
4 M. Zuidam S. Zwaard 580

Terug naar boven

A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 Jaap Spaargaren Casper Bottemanne 30
2 Joop Winkel Trudy Winkel 33
3 Piet van Reeuwijk Els van Rossen 100
4 Martin den Dunnen   120
5 Gerard van Leersum Cokky van Leersum 128
6 Ad Hazenberg Janneke Bakker-de Wit 210
7 Dick Meijerink Brian en Djessy de Nijs 337

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 Sjirk Attema jr. Stefan Hocker 60
2 Vera/Michel de Jong Rineke/Arie Buitenhuis 107
3 Ben Nap Willem van Doorn 120
4 Joke Klijnjan Jantine van der Wolf 170
5 Ed Vette Corry Hofman 195
6 Rein Verhagen Joyce Elshoff 210

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 Richard Boer Saskia Boer-Murk 180
2 Arie Boer Martin Boer 240
3 Carla van Aardam Kevin van Aardam 252
4 Stephan/Michiel Zuidam Stefan Zwaard 378

Terug naar boven


A-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 A. van Doorn Jeanine van Doorn 97
2 A. Hazenberg J. Bakker-de Wit 192
3 A. Meij Q. Spijker 193
4 D.C. Meijerink R. de Nijs 231
5 B. v.d. Horst   239

Terug naar boven

B-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 S. Attema W. v.d. Bas 125
2 J. Klijnjan E. van Rossen 155
3 R.J.W.M. Verhagen   295
4 E.R. de Jong H.G. Buitenhuis 297
5 B. Nap W. van Doorn 319

Terug naar boven

C-klasse

Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
1 W.E. Olie A.T. Olie 200
2 N.Y. Kientz-Nordmey R. Kientz 324

Terug naar boven