A.M.C. "The Skymasters"

Nieuwerkerk aan den IJssel

Home > Competitie > Uitslagen Competitie 2015

Uitslagen

  • Paasrit
  • Lenterit
  • Natuurrit
  • Hollands-Midden-Rit
  • Wijnrit
  • Zwarte Pietenrit
  • Boutrit
  • A-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Laura Rijneveld Bos Matthijs Alderliesten 90
    2 Henk van Zessen Piet Dubbeldam 120
    3 Joop Winkel Gerard van Leersum 125
    4 Ad Hazenberg Janneke Bakker 150
    5 Jaap Spaargaren Casper Bottemanne 156
    6 Hans Keuning Astrid Hoogvliet 163
           

    Terug naar boven

    B-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Arie van der Laan Peter van der Laarse 98
    2 Piet van Reeuwijk Eddy Admiraal 152
    3 Frans Geers Michella Geers 161
    4 Joke Klijnjan Marijke Nimberg 224
           

    Terug naar boven

    C-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Stephan Zuidam Els van Rossen 165
    2 Arthur Hol Constance Stuurman 166
    3 Jasper de Joode Stephen de Joode 187
    4 A. Mostert M. Sjardin 195
    5 Monique de Joode Pascal de Joode 237
    6 Miranda Wallaart Joost Wallaart 240
    7 Tamara Pang Monique de Ruiter 260
    8 Rocco Geers Wendy Geers 420
           

    Terug naar boven

    A-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Martin den Dunnen - 150
    2 Henk van Zessen Piet Dubbeldam 300

    Terug naar boven

    B-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Frans Geers Michella Geers 180
    2 Sjirk Attema sr. Joke Klijnjan 182

    Terug naar boven

    C-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Stefan Bos Marijke Rijneveld-Verzijl 180
    2 Arthur Hol Constance Stuurman 214
    3 Stephan Zuidam Els van Rossen 238
    4 Tamara Pang Monique de Ruiter 325
           

    Terug naar boven

    A-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Bertus van der Horst - 86
    2 Piet van Reeuwijk Piet Dubbeldam 102
    3 Jaap Spaargaren Casper Bottemanne 181
    4 Matthijs Alderliesten Laura Rijneveld-Bos 204

    Terug naar boven

    B-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Arie van der Laan Peter van der Laarse 190
    2 Sjirk Attema sr. Joke Klijnjan 200
    3 Frans Geers Michella Geers 279

    Terug naar boven

    C-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Jolanda Stovius Jacqueline de Bruijn 190
    2 Manon Poot Erwin van der Schee 202
    3 Arthur Hol Constance Stuurman 210
    4 Stephan Zuidam Els van Rossen 215
    5 Jip Hogenboom Aike Kaak 260
    6 Rein Verhagen Tini Visser 279

    Terug naar boven

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Hans v/d Kooij Sonja v/d Kooij 41
    2 Huib van Leeuwen Anneloes Voorberg 45
    3 Martin den Dunnen Piet Dubbeldam 53
    4 Manon Poot Erwin van der Schee 57
    5 Hans Keuning Astrid Hoogvliet 60
    6 Willem Heppe Benno Muilwijk 68
    7 Adri Brundel Rob van Gijn 72
    8 Leon van Leersum Brigitte Rijnhout 76
      Marcel Bottemanne Michelle Noppen 76
    10 Marco Muilwijk Lucas Akerboom 77
    11 Erik van Broekhuizen Jaap de Raat 86
    12 - Stephan Zuidam 101
      Joke Klijnjan Els van Rossen 101
    14 Eddy Admiraal Joop Winkel 104
    15 Ad Hazenberg Jeanne Hunink 105
    16 Sjirk Attema Janka Attema 119
    17 Jan Lagerberg Manny Lagerberg 270

    Terug naar boven

    A-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Laura Rijneveld-Bos Matthijs Alderliesten 88
    2 Bertus van der Horst Martin den Dunnen 158
    3 Jaap Spaargaren Casper Bottemanne 212
    4 Piet van Reeuwijk Piet Dubbeldam 229

    Terug naar boven

    B-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Sjirk Attema Joke Klijnjan 209
    2 Arie van der Laan Peter van der Laarse 242
    3 Frans Geers Michella Geers 277

    Terug naar boven

    C-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Arthur Hol Constance Stuurman 141
    2 Stephan Zuidam Els van Rossen 196
    3 Aad Mostert Marcel Sjardin 228
           

    A-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Bertus van der Horst Martin den Dungen 72
    2 Matthijs Alderliesten Laura Rijneveld-Bos 192
    3 Joop Winkel Gerard van Leersum 227
    4 Henk van Zessen Piet Dubbeldam 249

    Terug naar boven

    B-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Sjirk Attema sr. Joke Klijnjan 202
    2 Frans Geers Michella Geers 327
    3 Arie van der Laan Peter van der Laarse 376

    Terug naar boven

    C-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Stephan Zuidam Els van Rossen 291
    2 Arthur Hol Constance Stuurman 359

    Terug naar boven

     

    A-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Bertus van der Horst - 286
    2 Joop Winkel Gerard van Leersum 288
    3 Ad Hazenberg Janneke Bakker 321
    4 Jaap Spaargaren Casper Bottemanne 379
    5 Laura Rijneveld-Bos Matthijs Alderliesten 423

    Terug naar boven

    B-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Frans Geers Michelle Geers 284
    2 Sjirk Attema Sr. Joke Klijnjan 382
    3 Piet van Reeuwijk Frieda Smeijer 476

    Terug naar boven

    C-klasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Joop van der Gronden - 298
    2 Arthur Hol Constance Stuurman 374
    3 Stephan Zuidam Els van Rossen 400
    4 Jacqueline Determann Arentine van de Velde 411

    Terug naar boven

     

    PDF De wegwijzer
    Uitleg over de neutralisering van opdracht 15 van de Boutrit
    (PDF, 193 kB)