A.M.C. "The Skymasters"

Nieuwerkerk aan den IJssel

Home > Competitie > Uitslagen Competitie 2016

Uitslagen

  • Paasrit
  • Lenterit
  • Natuurrit
  • Wijnrit
  • Zwarte Pietenrit
  • Boutrit
  • Sportklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Bertus van der Horst Martin den Dunnen 120
    2 Matthijs Alderliesten Jan Alderliesten 209
    3 Jaap Spaargaren Casper Bottemanne 218
    4 Piet Dubbeldam Hans Keuning 271
    5 Ad Hazenberg Janneke Bakker 349
           

    Terug naar boven

    Toerklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Sjirk Attema sr. Els van Rossen 258
    2 Joke Klijnjan Stephan Zuidam 305
    3 Mark Hoftijzer Anita de Wilde 400
    4 Frans Geers Michella Geers 433
    5 Aad Mostert Marcel Sjardin 542
           

    Terug naar boven

    Puzzelklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Mike Admiraal Eddy Admiraal 217
           

    Terug naar boven

    Sportklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Jaap Spaargaren Casper Bottemanne 124
    2 Joop Winkel Gerard van Leersum 152
    3 Bertus van der Horst Martin den Dunnen 201

    Terug naar boven

    Toerklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Sjirk Attema sr. Els van Rossen 176
    2 Ad Hazenberg Janneke Bakker 204
    3 Mark Hoftijzer Anita de Wilde 290
    4 Joop van der Gronden - 299
    5 Joke Klijnjan Stephan Zuidam 309
    6 Arthur Hol Constance Stuurman 325
    7 Arie van der Laan Peter van der Laarse 341
    8 Aad Mostert Marcel Sjardin 414
    9 Frans Geers Michella Geers 434
    10 Eddy Admiraal Mirjan Admiraal 455

    Terug naar boven

    Puzzelklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Anneke Verduijn Mattias Verduijn 240
    2 Janneke de Boer Annemarie de Boer 510
           

    Terug naar boven

    Sportklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Piet Dubbeldam Hans Keuning 70
    2 Joop Winkel Gerard van Leersum 188
    3 Jaap Spaargaren Casper Bottemanne 203

    Terug naar boven

    Toerklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Rein Verhagen - 251
    2 Joke Klijnjan Stephan Zuidam 269
    3 Jacqueline Determan Arentine van de Velde 314
    4 Ad Hazenberg Janneke Bakker 317
    5 Arthur Hol Constance Stuurman 320
    6 Arie van der Laan Peter van der Laarse 326
    7 Aad Mostert Marcel Sjardin 341

    Terug naar boven

    Sportklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Bertus van der Horst Martin den Dunnen 150
    2 Joop Winkel Gerard van Leersum 207
    3 Jaap Spaargaren Casper Bottemanne 249

    Terug naar boven

    Toerklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Sjirk Attema sr. Els van Rossen 81
    2 Joke Klijnjan Stephan Zuidam 191
    3 Arthur Hol Constance Stuurman 217
    4 Arie van der Laan Peter van der Laarse 232
    5 Mark Hoftijzer Anita de Wilde 238
    6 Frans Geers Michella Geers 249
    7 Jacqueline Determan Arentine van de Velde 287
    8 Wendy van du Prie Xandra van du Prie 359

    Terug naar boven

    Puzzelklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Martin Zandbergen Ria Zandbergen 155
    2 Hans Rolloos Annette Rolloos 240
           

    Sportklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Martin den Dunnen Bertus van der Horst 60
    2 Matthijs Alderliesten Laura Rijneveld 97
    3 Adri Brundel Rob van Gijn 167
    4 Joop Winkel Gerard van Leersum 184
    5 Henk van Zessen Piet Dubbeldam 276

    Terug naar boven

    Toerklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Ad Hazenberg Janneke Bakker 167
    2 Frans Geers Michella Geers 223
    3 Stephan Zuidam Joke Klijnjan 263
    4 Anita de Wilde Mark Hoftijzer 272
    5 Sjirk Attema sr. Els van Rossen 280
    6 Wendy van du Prie Xandra van du Prie 458

    Terug naar boven

     

    Sportklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Bertus van der Horst Martin den Dunnen 85
    2 Piet Dubbeldam Hans Keuning 147
    3 Jaap Spaargaren Casper Bottemanne 161
    4 Matthijs Alderliesten Laura Rijneveld 176

    Terug naar boven

    Toerklasse

    Positie Bestuurder Kaartlezer Strafpunten
    1 Arie van der Laan Peter van der Laarse 154
    2 Ad Hazenberg Janneke Bakker 164
    3 Joke Klijnjan Stephan Zuidam 184
    4 Remco Reijm Marco Vermeulen 266
    5 Sjirk Attema sr. Janka Attema 266
    6 Piet van Reeuwijk Henk van Nieuwkoop 304
    7 Wendy van du Prie Xandra van du Prie 324
    8 Frans Geers Michella Geers 336

    Terug naar boven